Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Андрій Шевченко має всі шанси очолити «Мілан»

Андрій Шевченко має всі шанси очолити «Мілан»
85547 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тренер збірної України Андрій Шевченко може продовжити свою кар’єру в італійському футбольному клубі «Мілан». Про це стало повідомив TUTTOmercatoWEB.

Після шістьох зіграних матчів в цьому сезоні, «Мілан» займає шістнадцяте місце в Серії А. Таким результатом незадоволено керівництво італійського клубу. У нинішнього тренера команди Марко Джампаоло залишилась одна неділя для того, щоб виправити цю ситуацію. Якщо в нього не вийде, команді шукатимуть нового тренера.

Андрій Шевченко-тренер збірної України,-один із кандидатів на тренерську посаду клубу «Мілан». В Італії тренер провів свої кращі роки й має там авторитет.

Наступного тижня збірна України розпочне готуватися до матчів відбору на Євро-2020. 11 жовтня українська збірна футболу змагатиметься з Литвою, а 14 жовтня-гратиме проти Португальців.

Автор: pravda-online.com

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення