Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Для студентів правничих спеціальностей організували справжні судові дебати

Для студентів правничих спеціальностей організували справжні судові дебати
28379 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області відбувся 1 етап Відкритого конкурсу з судових дебатів, в якому змагалися студентські команди «Правознавці», «Aurora Borealis», «Правовий корпус» Миколаївського юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», «Ліга захисту», «Фортуна», «Гарант» Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та «Бізнесмени» Миколаївського коледжу бізнесу і права ВНЗ УКООСПІЛКИ «Полтавський університет економіки і торгівлі».

За словами першого заступника начальника обласного управління юстиції Інни Фірсової, вміння правильно виступити в суді – одна з основних вимог для кваліфікованого юриста. «Справжній юрист має не тільки досконало володіти законодавчою базою, але й вміти миттєво орієнтуватися у ситуації та бути готовим до прийняття нестандартних рішень у межах закону», - відзначила І. Фірсова.

Кожна команда отримала дві ситуації, в одній з яких представляла інтереси позивача, в іншій відповідача. Вимоги, як і в справжньому суді – обґрунтувати позицію, ґрунтуючись на матеріалах справи, принципах та положеннях чинного законодавства України. Відмітимо, що в імпровізованій залі суду вирували недитячі пристрасті, хлопці та дівчата так увійшли у роль, що змагалися по-справжньому, знаходячи все нові та нові аргументи на захист власної позиції. 

Попереду ще два етапи конкурсу, за результатами яких і визначать переможців. Але головне – це можливість застосувати здобуті за період навчання теоретичні знання на практиці та удосконалення навичок побудови юридичних аргументів.

Теги: Студенти,Миколаївська юстиція,Судові дебати

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео