Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Національній опері влаштували свято для дітей ветеранів АТО

У Національній опері влаштували свято для дітей ветеранів АТО
54522 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Дітей ветеранів АТО запросили до Національної опери України для перегляду вистави «Казка про царя Салтана». Після перегляду вистави діти мали можливість поспілкуватися з ведучими акторами Театру та отримали солодкі подарунки.
     Свято для дітей підготувало керівництво Національної опери на чолі з директором Петром Чуприною і головним режисером Анатолієм Солов'яненком, Міністром культури України Євгеном Нищуком за участю шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної та керівника Спілки ветеранів АТО Деснянського району міста Києва Євгенія Турчака.

     «Скоро Новий рік, скоро Різдво Христове, а в цей час діти на що чекають? На подарунки і дива. Сьогодні на сцені Національної опери України для вас втілилося диво. Це велика магія театру, перевтілення, казки, яка має бути в житті кожного - як дорослого, так і дитини. Сьогодні вас привітали ведучі актори одного з найкращих театрів країни, наша відома журналістка, шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна, Петро Якович Чуприна - директор славного Оперного театру, Анатолій Солов'яненко - його головний режисер, усі актори і музиканти - ми завжди вас тут чекаємо з цікавими виставами та постановками. Але головне - хочу, щоб ваші батьки були здорові, а в Україні настав мир!" - сказав Міністр культури України Євген Нищук, вітаючи дітей із новорічними святами.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео